SCHWING/Stetter


Daudzveidīga produkcija, kas atbilst klientu vēlmēm, padara „SCHWING/Stetter” par pasaules līderi betona ražošanas iekārtu tirgū.
 
„SCHWING/Stetter” tiek izmantotas uzņēmumos, kuru darbības ir saistītas ar betona pārstrādi, transportēšanu u.c. „SCHWING/Stetter” rūpnīcas atrodas Vācijā, Austrijā, ASV, Brazīlijā, Krievijā, Ķīnā un Indijā, kā arī ir atvērtas vairāk nekā 100 firmas, kas nodarbojas ar pārdošanas jautājumiem un uzņēmuma pārstāvniecību.
 
Betona maisītāji, sūkņi un pārstrādes iekārtas veido vienotu transporta ķēdi darbam ar celtniecības materiāliem . Ķēdes sākumā atrodas dozēšanas iekārtas, kas nodrošina iespēju ražot dažādu veidu betona izstrādājumus – sākot no kvalitatīva materiāla ar standartu DIN 1045 līdz īpaši veidota sastāva materiālam ar vēlamajiem parametriem.
 
Jau gatavu materiāla maisījumu piegādā būvlaukumā ar betona maisītāju, transportēšanas rezultātā saglabājot materiāla kvalitāti un viendabīgumu. Būvlaukumā materiāls tiek nogādāts nepieciešamajā vietā ar betona sūkņu palīdzību, stacionāro betona sūkņu vai auto betona sūkņu palīdzību. Visi betona pārpalikumi, kas rodas tehnoloģiskā procesa rezultātā, tiek pārstrādāti atsevišķās iekārtās (reciklinga iekārtas) „Stetter”. Tāpēc varam droši apgalvot kā „SCHWING/Stetter” iekārtas – labākas iekārtas no viena ražotāja tieši Jums!
 

schwing_product


All rights reserved © 2023 www.simbaltic.lv