Eļļas katli


Galvenais betona ražotāju mērķis – ražot augstas kvalitātes produktu vēlamos apjomos un pie vēlamās temperatūras visu gadu jebkuros apkārtējās vides apstākļos, neskatoties uz aukstumu.

 

Siltumenerģētikas uzstādīšana uz šķidrās degvielas bāzes ir speciāli izstrādāta betona nozarē, kas nodrošina visas siltuma prasības betona rūpnīcai – ieskaitot, atkausēšanu, inerto materiālu uzsildīšanu un sildīšanu, siltā ūdens ražošanu un dozēšanu, betona rūpnīcas telpu apsildīšanu, karstā ūdens ražošanu mazgāšanai/betona maisītāju uzpildei, ražošanas cehu un ofisu apsildei u.c.

 

Mūsu speciālistiem ir liela pieredze eļļas katlu montāžā, regulēšanā un remontā – pat no tik pazīstamiem ražotājiem kā “Sauter Plersch AG” un “Polarmatic”. Šie katli ir sevi labi pierādījuši betona un dzelzsbetona ražošanā. To augstā efektivitāte un vienkāršā ekspluatācija tiek augstu vērtēta Ziemeļeiropas betona ražotājos.

 

Uzņēmums “S.I.M. Baltic” palīdzēs Jums izvēlēties vispiemērotāko katlu Jūsu ražotnei, veiks tā montāžu un regulēšanu, izgatavos un samontēs siltuma reģistrus.

 


All rights reserved © 2022 www.simbaltic.lv