S.I.M. Baltic 
Uzņēmums savu darbību sāka 2006. gadā. Galvenie darbības veidi ir betona ražošanas rūpnīcās remontdarbu veikšana un to modernizēšana. Mūsu augsti kvalificētie speciālisti profesionāli veic savus pienākumus – montāžas un demontāžas darbus, dažādu veidu remontdarbus, modernizāciju un tehnisko apkopi dažādu ražotāju betona rūpnīcām un iekārtām, kā arī citai celtniecības un karjeru tehnikai. Mūsu kvalificētie speciālisti apmāca Jūsu personālu darbam ar betonu un betona ražošanas tehniku.

 

Mūsu klienti – vadošie betona un dzelzsbetona konstrukciju ražotāji Latvijā («Cemex», «Eksimtrans», «ACB betons», «Igates betons»,  “MB Betons”, “CTB Betons” u.c.)

 

Sākot ar 2009. gadu vācu firma „SCHWING/Stetter” uz mūsu izveidotās firmas bāzes atklāja jaunu klientu apkalpošanas centru Baltijas valstīs. Šīs firmas uzdevums balstās ne tikai uz rezerves daļu un tehnikas pārdošanu, bet arī uz tehnisko apkopi, konsultācijām un apmācībām, kas saistītas ar „SCHWING/Stetter” tehniku.

 

2013.gadā, pamatojoties uz mūsu izveidotās firmas bāzes, ir atvērusi pāstāvniecību Polijas rūpnīca XCMG Europa Ltd Baltijas valstīs. Rūpnīca ceļu – būvniecības tehnikai   XCMG Europa Ltd ir   meitas uzņēmums  XCMG grupā. Dominējošās darbības jomas XCMG Europa Ltd ir ražošana, izplatīšana un servisa pakalpojumu sniegšana celtniecības iekārtām  XCMG, kuras  atbilst Eiropas Savienībā noteiktajām prasībām un standartiem.


All rights reserved © 2022 www.simbaltic.lv